Nora Istrefi me fustan të zi vë në pah trupin atraktiv

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është duke shijuar suksesin e projektit të saj më të fundit muzikor, të cilin e solli në bashkëpunim me Irkenc Hykën.

Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Istrefi ka publikuar disa fotografi mjaft atraktive në rrjetin social Instagram.

Duke pozuar me fustan të zi të shkurtër, Nora ka vënë dukje linjat trupore, për të cilat kujdeset që gjithnjë të shkojë në palestër.

“Ke gabu, ke gabu”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet që Nora ka marrë nga ndjekësit e saj të shumtë.