Jennifer Lopez feston Ditën e Babait me Marc Anthony (Video)

Periskopi.com Showbiz

Jennifer Lopez ka shpërndarë disa imazhe të ëmbla të ish-burrit të saj, Marc Anthony, për të festuar Ditën e Babait.

Por bashkë me të, J Lo publikoi edhe të fejuarin e saj Alex Rodriquez, njofton Klan Kosova.

Ajo shpërndau me një koleksion të momenteve të përzemërta dhe të ëmbla me fëmijët e saj binjakë.

Alex Rodriguez në mars i propozoi këngëtares së popit me një unazë 4.5 milionë dollarëshe smeraldi dhe pushim në Baker’s Bay.