Askush nuk do të donte të ishte në vend të yllit të Leicesterit: I përgjumur poston video duke tentuar ta puthte një grua

Periskopi.com Sporti

Mesfushori i Leicesterit, James Maddison, ka marrë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të tij në rrjetin social, Instagram, pasi postoi një video ku shihet duke tentuar ta puthte një vajzë në Ibiza – para se ta fshinte atë më nxitim, transmeton Periskopi.

23-vjeçari po kalon pushimet në Ibizasë bashku me yllin e Tottenhamit, Dele Alli dhe mesfushorin e Aston Villas, Jack Grealish, pas një sezoni mbresëlënës në Premierligë.

 

But the attractive brunette seems concerned that the clip could go on Instagram

The Leicester star then makes his move

James Maddison leans in to kiss a nervy brunette on a night out

Kujtojmë se, Maddison është një nga lojtarët më të paguar të Leicester Cityt. /Periskopi