Deputeti socialist fiksohet pas Elvana Gjatës (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Kënga më e fundit e Elvana Gjatës e titulluar “Mike” ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve duke kthyer në origjinalitet muzikën shqiptare.

“Mike” erdhi si bashkëpunim me Ledri Vulën dhe John Shahu ka patur shumë sukses.

Deputeti i PS, Erjon Braçe ka shpërndarë në rrjetet sociale këngën e re të Elvana Gjatës dhe shkruan:
“Dëgjojeni!

Dëgjoni liriken, zërat si melodi! Do bindeni që ka gjëra shumë herë më të bukura se lehjet e qenve!

Dhe, nëse do i ktheheni çdo qeni që leh, do humbni gjera të tilla të bukura!” -shkruan Braçe duke treguar se është fans i Elvanës. /albeu.com/