Futbollisti i njohur ngatërron postimin, publikon foto intime përkrah modeles

Periskopi.com Sporti

Jonathan Dos Santos i vë “flakën” Instagramit, jo me golat e tij por me një gafë që nuk u ka shpëtuar fansave dhe që po bën xhiron e rrjeteve sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri

Sulmuesi meksikan i cili aktivizohet në Major League Soccer me Los Angeles Galaxy ka gabuar duke postuar padashje në story një foto me një vajzë nudo në shtrat.

E padobishme tentativa për ta fshirë menjëherë foton nga ana e futbollistit sepse ajo e ka bërë xhiron e rrjeteve sociale menjëherë.

Mediat kanë zbuluar edhe identitetin e vajzës, teksa bëhet fjalë për modelen Amanda Trivizas, shumë e ndjekur në Instagram me 800 mijë ndjekës.