Milani transferon Sosa

Periskopi.com Sporti

Milani ka zyrtarizuar transerimin e Jose Sosa.

31-vjeçari kaloi te skuadra nga San Siro nga Besiktas për vlerën e 7.5 milionë funteve.

Lojtari në fjalë në të kaluarën ka qenë pjesë e Bayern Munich dhe Napolit. /Periskopi.com