Shkuan për pushime në Shqipëri, stuhia i la gjithë ditën të ngujuar në restorant

Periskopi.com Lajme
Mbrëmë jugu i Shqipërisë është përfshirë nga erëra të fuqishme dhe kjo ka bërë që pushuesit të ndjejnë panik.

Në Ksamil, pushuesit mbrëmë janë strehuar në një restaurant pasi erërat të fuqishme kishin përfshirë këtë pjesë turistike të Shqipërisë.

Në video shihet, që era e fuqishme ka bërë që pushuesit të ndjejnë panik, ndërsa derisa ajo ka pushuar ata janë ngujuar në një lokal

Për më shumë shihni pamjet: