Pamje nga meçi ku kampioni shqiptar trullos serbin me goditje brutale dhe fiton ndeshjen

Periskopi.com Sporti

Ka përfunduar meçi mes bokserit shqiptar, Jurgen Uldedaj dhe bokserit serbit, Bojan Cestic.

Jurgen Uldedaj ka triumfuar në këtë meç ndaj Bojan Cestic, i cili ka prejardhje serbe.

Vlen të potencohet se Uldedaj është kampioni i dyfishtë i Botës në WBC dhe WBO deri në moshën 24 vjeçare.

Klikoni KËTU për ta shikuar përmbledhjen e meçit. /Periskopi.com/