Na shkruani [email protected]

KATARI 2022

Cili qe kontakti i fundit i Shukrijes me më të dashurin e saj, bashëkshortin Agim…
28 Nov, 13:06
Lajme
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot pritet të certifikojë kandidatët për kryetarë të katër komunave për…
28 Nov, 12:31
Lajme
Lajme
Nënkryetarja e Partisë Demokratike të Kosovës, Vlora Çitaku, ka bërë homazhe te varrezat e familjes…
28 Nov, 13:02
Sot bëhen 25 vjet qëkur Ushtria Çlirimtare e Kosovës (UÇK) doli në skenë për herë…
28 Nov, 10:46
Në Vlorë, në qytetin ku më 28 nëntor 1912, Isamil Qemali ngriti flamurin shqiptar duke…
28 Nov, 10:21
Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka bërë homazhe te varri i komandantit legjendar të UÇK-së,…
28 Nov, 9:35
Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, uron Shqipërinë me rastin e 110 vjetorit të pavarësisë…
28 Nov, 9:15
Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi në një intervistë për Ekonomia Online ka…
28 Nov, 9:12
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka uruar 110-vjetorin e Ditës së Flamurit. Rama, përmes një…
28 Nov, 8:52

Kameruni ka shënuar gol ndaj Serbisë. Golin e dytë e shënoi, Aboubakar. Aboubakar shënoi gol…

28 Nov, 12:37

Është duke u zhvilluar takimi mes KAMERUNIT dhe serbisë, duel ky në kuadër të Botërorit…

28 Nov, 12:29

Kjo teknologji do të përdoret për ta rikuperuar atë më shpejt nga lëndimi. Neymar u…

28 Nov, 12:22

Serbia ka arritur që të përmbys gjithçka për 3 minuta kundër Kamerunit, 2-1. Në minutën…

28 Nov, 12:06

Opinione

Cila nga gjeneratat është më e lumtura dhe më e përmbushura? Kjo është një temë e gjëra diskutimi, debati për të cilën mund të mos mbarojë kurrë. Gjeneratat e reja…
28 Nov, 12:49
Ndërsa kalojmë nga mosha e mesme në pleqëri, ne priremi të bëjmë seks më rrallë, ose fare. Por kjo nuk ka pse të jetë e vërtetë për ju. Një studim…
28 Nov, 12:42
Kur përballemi me ngjarje të pakëndshme është e rëndësishme ta trajtojmë veten mirë. Duke ndryshuar qasjen e mënyrës sesi mendojmë edhe ngjarjet e këqija mund të na ndihmojnë të rritemi…
28 Nov, 12:36
How to clear the air in the most polluted cities on Earth
Sponsored
Showbiz
Prej tash, Rita Ora në pulla postare të Kosovës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është bërë pjesë e thesarit të pullave postare…

26 Nov, 14:28

Bastiset shtëpia e Vali Corleones

Krimet Ekonomike kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në Gjilan. Një operacion i udhëhequr nga drejtoria…

24 Nov, 10:58

Grishaj : Hipokrizi, Qendra e Filmit nuk më mbështeti, fiton para nga filmi im

“Kam aplikuar tre herë te qendra e filmit, jam person ‘non-grata’, hipokrizi që ata fitojnë…

19 Nov, 23:53

Këngëtari Don Xhoni dënohet për armëmbajtje pa leje

Pas pranimit të fajësisë, reperi Xhonatan Isufi, i njohur me nofkën Don Xhoni, është dënuar…

18 Nov, 16:01

Dua Lipa do të performojë në Tiranë më 28 nëntor

Dua Lipa do të performojë në Tiranë më 28 nëntor si pjesë e turit të…

15 Nov, 16:51

Rita Ora ka disa këshilla si të qëndroni në formë të mirë fizike

Nëse jeni një nga 16 milionë ndjekësit e Rita Orës në Instagram, atëherë e dini…

15 Nov, 13:34

Modelja shqiptare: Harxhoj 5 mijë euro në muaj, njëri ma ofroi gjithë pasurinë e tij për një natë me mua

Modelja Erjola Doçi, ka thënë gjatë një interviste se harxhon 5 mijë euro në muaj.…

14 Nov, 11:42

Pse na emocionojnë kaq shumë këngët kur familjarët e dëshmorëve iu këndojnë atyre?  

Në fundjavë, u publikua një këngë nga djemtë e dëshmorit hero Beqir Gashi. Këngën e…

14 Nov, 11:07

Auto & Tech

VIDEO

27 Feb 03:20 AM

Jeep kërkon ndihmë nga njerëzit për ta emëruar makinën Wagoneer S

Jeep ka rrugës një Wagoneer elektrik. Kompania e prezantoi modelin dhe disa të tjerë në…

Updated 4 days ago
Çfarë ndryshon në profilet e Facebook nga 1 dhjetori?!

Facebook po heq disa fusha që përmbajnë informacione të profilit, duke përfshirë pikëpamjet fetare dhe…

22 Nov, 23:58
Elon Musk me sondazh për kthimin e Trumpit në Twitter

Pronari i ri i Twitter, Elon Musk, ka nisur një sondazh për platformën duke kërkuar…

19 Nov, 9:52
WhatsApp vjen me risi

Një veçori WhatsApp po vjen që do t’i lejojë përdoruesit të përdorin të njëjtin numër…

19 Nov, 9:11
Twitter mbyll zyrat deri të hënën, punëtorët njoftohen me një mesazh

Twitter u ka thënë punonjësve se ndërtesat e zyrave të kompanisë do të mbyllen përkohësisht,…

18 Nov, 9:29
Shendet
Çfarë ndodh në trup kur ndaloni duhanin?
Updated 17 hours ago
Lënia e duhanit mund të jetë një sfidë e vërtetë, por njerëzit që kanë këtë…
Kush rrezikohet më shumë nga mungesa e Vitaminës D
Një nga aspektet më të rëndësishme të një jete të shëndetshme është marrja e sasive…
24 Nov, 8:01
Lajme
Pse ndiheni më të lodhur në dimër dhe si mund ta përballoni atë
Drita e ditës ndryshon dhe po ashtu edhe temperatura. Trupi fillon të përshtatet dhe ora…
21 Nov, 7:02
Lajme
Dëgjoni një zhurmë papritur në vesh, ja sëmundja që rrezikoni të keni
Tringëllimat, fishkëllimat apo kumbimi në vesh shkaktohen nga një sëmundje e njohur si Tinitus.Kjo sëmundje…
19 Nov, 21:41
Lajme
Çka ndodh pas vdekjes? Flasin mjekët: Ja çfarë kanë treguar pacientët e rikthyer në jetë
Të gjithë kemi pyetur veten se çfarë ndjesie përjetohet ndërsa ngadalë ‘rrëshqasim’ nga jeta në…
16 Nov, 16:36
Lajme