Harrojeni Joshuan – këto dy femra u përgjakën në ring mbrëmë në meçin më brutal të natës

Periskopi.com Sporti

Meçi mes Katie Taylor dhe Delfine Persoon mbrëmë ishte më interesant se ai mes Anthony Joshuas dhe Andy Ruiz Jr.

Dy femrat luftuan për titullin e kampiones, derisa meçi i tyre ishte jashtëzakonisht interesant, me të dy boksieret që luftuan deri në fund, transmeton Periskopi.

Goditjet e njëpasnjëshme dhe përgjakjet e përshkuan tërë meçin, derisa në fund me vendim të jurisë triumfoi Taylor.

Shikoni pamjet e mëposhtme. /Periskopi.com/