Enca ndan disa nga skenat e ‘nxehta’ të klipit të ri (Video)

Periskopi.com Showbiz

Enca Haxhia shumë shpejt do publikoj këngën e re.

Enca Haxhia ditë më parë kishte njoftuar se shumë shpejt do e publikoj videoprojektin e ri, shkruan lajmi.net.

E këtë herë do të vjen krejtësisht ndryshe nga kënga e fundit të cilën e ka bashkëpunim me Muharrem Ahmetin. Këtë në njëfarë mënyre e konfirmoi me videon e publikuar.

Në postimin e bërë shihen femra gjysmë të zhveshura të cilat provokojnë me lëvizje teksa xhirohen, dhe kjo tregon se klipi i ri i këngëtares do të jetë i mbushur me skena të nxehta.

 

View this post on Instagram

 

Miremengjesi ☀️ Woke up like this ??‍♀️ Jealous much ? ??

A post shared by ENCA (@enca) on

Yll Limani publikon këngën ‘Nuk po kalojka’ (Video)

Periskopi.com Showbiz

Pas shumë bashkëpunimeve të suksesshme të realizuara së fundmi, këngëtari Yll Limani ka publikuar një tjetër këngë, por kësaj radhe solo.

Ai ka lansuar projektin e tij më të ri. Bëhet fjalë për këngën me titull ‘Nuk po kalojka’.

Muzika është punuar nga Armend Rexhepagiqi, ndërsa teksti nga Aida Baraku.

ShaolinGang publikojnë këngën e re “Shmoney”

Periskopi.com Showbiz

Dyshja shumë e njohur për publikund, Blunt dhe Real 1 (ShaolinGang), kanë publikuar së fundmi këngën e tyre më të re.

“Shmoney” mban titullin projekti i tyre më i ri muzikor, i cili është publikuar vetëm në versionin audio.

Kënga është punuar nga studion e kompozitorit Florent Boshnjaku.

Ndërkohë, për tekstin janë kujdesur vet Blunt dhe Real duke shkruar secili pjesën e vet.

Dy reperët përndryshe vazhdojnë të jenë shumë të angazhuar me projekte të shumta muzikore, të cilat janë pritur gjithnjë mirë nga publiku.

Ata do të jenë shumë aktiv gjatë kësaj vere edhe me koncerte, duke performuar kudo ku ka interesim nga fansat.

Camila Cabello paralajmëron këngën e re (Video)

Periskopi.com Showbiz

Camila Cabello ka paralajmëruar edhe një këngë të re.

Këngëtarja 22 vjeçare hyri në Instagram për të postuar një video të shkurtër me anë të cilës njoftoi se një projekt i ri muzikor, pjesë e albumit të saj, vjen së shpejti.

“Gotta go”, ka shkruar ajo.

Nëse nuk e dini, Camila së fundmi ka bashkëpunuar me Shawn Mendes.