Elvana tregon belin e saj të hollë në fotot e fundit

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja Elvana Gjata ka bërë një fotosesion të ri e ku ekspozon asetet e saj kryesore

Është kthyer fuqishëm në skenë këtë vit dhe synon që vitin ta përmbyllë me fitoren e Festivalit të Këngës në RTSH, ku si fitues nga ky festival do të mund të prezantohet Shqipëria.

Në këtë fotosesion, Elvana paraqitet tepër e nxehtë derisa tregon linjat e saj trupore, me theks belin e saj të hollë.

Shqiptarja, për herë të fundit realizoi këngën “A m’don”, një këngë që ka më shumë se 14 milionë klikime në youtube. /GazetaExpress/

Elvana në element, shikoni si i dridh të pasmet

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja Elvana Gjata njihet më shumë si një këngëtare që nuk e tepron shumë me zhveshje nëpër videoklipe

Por, ajo – kur dëshiron – di të jetë shumë provokative.

E tillë është shfaqur ajo gjatë një koncerti ku shihet se bën një vallëzim ku dridh të pasmet e saj seksi.

Ky është njëri prej vallëzimeve më seksi të Elvanës që e kemi parë deri me tani dhe atë ajo e bën gjatë një paraqitje para publikut të saj.

Çfarë e lidhë Elvana Gjatën me miliarderin arab?

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

E veshur me koleksionin e stilistes italiane Alberta Ferreti, Elvana ka mbërritur në Pallatin e Brigadave me një makinë tip “Benz”. Në buzë të derës së saj të pasme është pikasur emri i shkruar i një prej manjatëve arabë që ka vënë një pasuri të çmendur në Rusi.

Ziad Manasir është drejtues i “Manasir Group”, kompani kjo që ka zënë vend në fushën e ndërtimeve, rikonstruktimeve dhe karburanteve. Në vitin 2015, ai u listua nga revista “Forbes” krah miliarderëve me një pasuri prej 1.1 miliardë dollarësh.

Elvana tregon këmbët e gjata në fustanin rozë

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja Elvana Gjata është veshur tepër me glamur sonte

Elvana, e cila këtë vit ka debutuar me disa këngë, përfshijë edhe me një baladë të cilën e kishte punuar në bashkëpunim me Aida Barakun dhe Armend Rexhepagiqin.

Elvana në këtë foto ka postuar vetëm një emotikon zemër, e cila ka po ashtu një ngjyrë vjollce të çelur.

Këngëtarja edhe këtë vit ka qenë e angazhuar shumë me aktivitete dhe koncerte pothuajse në të gjithë vendet shqiptare. /GazetaExpress/

Elvana Gjata publikon një prej skenave më të ‘nxehta’ të këngës së fundit

Periskopi.com Showbiz

Elvana Gjata i ka habitur të gjithë me projektin e fundit muzikor.

Këngëtarja Elvana Gjata së fundmi erdhi në bashkëpunim me Capital T, e kënga e tyre ‘Fustani’ u mirëprit nga publiku e fansat e tyre të shumtë.

Elvana erdhi komplet ndryshe këtë herë dhe me disa skena të klipit sidomos me një, i ka befasuar të gjithë.

Ajo ka treguar shumë në fustanin e tejdukshëm i cili i zbulonte pothuajse gjithça. Atë skenë Elvana sapo e ka ri-publikuar në llogarinë e saj në Instagram dhe duket tejet e ‘zjarrtë’.