Fjolla tregon disa nga skenat e klipit të ri, paraqitet transparente

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja Fjolla Morina është në vlugun e punës për të realizuar klipin e saj më të ri

Ajo ka postuar disa fotografi në Instagram kohëve të fundit, e që duken se janë skena nga klipi i saj i ri.

Këngëtarja e kolme, e cila shquhet edhe për format e saj bombastike, gjoks dhe të pasme seksi, ka të veshur një veshje të bardhë transparente.

Ndryshe, ajo kishte deklaruar në një intervistë se për të me e rëndësishme është që i dashuri ti dhurojë makinë se lule.

Megjithatë, se cila është tema e këngës së saj mbetet të shihet.

Fjolla Morina fotografohet me gjarpër, Shyhrete Behluli ka disa fjalë për të

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja Fjolla Morina të martën ka publikuar këngën e saj të re.

Në paralajmërimin e këngës së re, Fjolla ka shpërndarë një fotografi në Instagram ku shihet duke mbajtur një gjjarpër në duar.

Të shumta kanë qenë komentet në këtë foto, por ai që ka rënë në sy është komenti i këngëtares së muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

“O kuku qysh s’po tutesh, valla trimneshë”, i ka komentuar Shyhretja Fjjollës, ndërkaq edhe kjo e fundit i është përgjigjur.

“Kurrë, e di ti, t’puth shumë ma e MMV”, ia ka kthyer Fjolla.

“Nace Nace” është projekti më i ri muzikor që këngëtarja Fjolla Morina publikoi gjatë ditës të martën dhe i cili vjen pas një pauze që ajo pati në skenën muzikore shqiptare.

Këngëtarja këtë projekt e promovoi në emisionin “Sonte” në T7, ku edhe tregoi gjithçka sa i përket realizimit të tij.

Fjolla tha se ka hargjuar shumë energji për realizimin e këngës dhe se gjithçka është realizuar ashtu siç ajo ka dashur.