“Kurti dëshiron të jetë diktator, i pari dhe i fundit nё historinё e Kosovёs”

Periskopi.com Lajme

Këshilltari i Presidentit, Artan Behrami përmes një postimi ka reaguar për “test” protestë e organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje.

Behrami shkruan se Kurti dëshiron të jetë diktator, i pari dhe i fundit nё historinё e Kosovёs.

Postimi i plotë:

Ballkoni i Qeverisё ёshtё shumё i ulёt pёr perspektivёn nga Kurti e sheh popullin.

Nga sot nuk ka mё dilemë: Albin Kurti dëshiron të jetë diktator, i pari dhe i fundit nё historinё e Kosovёs!.