Fotot e bukuroshes që pushtoi finalen e CL duke pushuar në Bahamas janë gjithçka që doni të shihni

Periskopi.com Sporti

Fotot e bukuroshes që pushtoi finalen e CL duke pushuar në Bahamas janë gjithçka që doni të shihni

Bukuroshja që shkaktoi sensacion në finalen e Champions Leagues, Kinsey Wolanski po e shijon diellin në Bahamas.

23-vjeçarja pozoi krejtësisht nudo, përkrah shoqes së saj Demi Rose.

Modelja e rrobave të larjes nuk e di kur mund të rikthehet në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Por ajo po sigurohet që t’i mbajë të informuar 3.7 milionë ndjekësit e saj me aktivitetet ditore. /Periskopi.com/

Kështu kujdeset për linjat trupore Kinsey Wolanski

Periskopi.com Showbiz

Kinsey Wolanski ka treguar se si kujdeset që linjat trupore t’i ketë sa më perfekte.

Modelja e njohur armerikane, Kinsey Wolanski, tashmë është kthyer si një ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit.

Që kur doli në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool në finalen e Ligës së Kampionëve, ajo u bë një ndër emrat më të njohur.

Në fokus të veçantë është trupi i saj për të cilin ka treguar nëpërmjet postimeve se kujdeset mjaft shumë.

Kinsey së fundmi i ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga palestra, kështu duke e dëshmuar se ky është një prej vendeve ku ajo i përkushtohet andaj ka linja perfekte trupore./Lajmi.net/

 

Kinsey Wolanski provokon rëndë, shfaqet e veshur shkurt

Periskopi.com Showbiz

Modelja amerikane ka provokuar në Instagram.

Modelja e njohur amerikane, Kinsey Wolanski, i ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

E veshur shkurt ajo e ka treguar gjoksin bombastik. Ishin pikërisht linjat trupore që e bën të famshme kur hyri në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool në finalen e Ligës së Kampionëve.

Foto koleksioni i ri i modeles që vërshoi finalen e Champions Leagues nuk duhet humbur

Periskopi.com Sporti

Femra që ‘trazoi’ finalen e Ligës së Kampionëve me hyrjen e saj në fushë Kinsey Wolanski vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Bukuroshja amerikane u bë e famshme pasi hyri në fushën e lojës në finalen e zhvilluar mes Tottenhamit dhe Liverpoolit në Madrid, transmeton Periskopi.

Image

Ajo kishte veshur një fanellë për ta promovuar ueb-sajtin pornografik të dashurit të saj, Vitaly Zdorovetskiy.

Dhe tani 22-vjeçarja ka shkëlqyer sërish në një set fotografik për “Pretty Little Thing”.

Image

Ish-modelja e Maxim është fotografuar në plash në bikini të zeza, duke i lënë vend imagjinatës.

Në fotografitë tjera, ajo shihet e veshur në ngjyrë vjollcë në veturë. /Periskopi.com/

Image

Image

Pas të dashurës, tani nëna e Vitalit ndërprenë një finale

Periskopi.com Showbiz

Një tjetër shpërqendrim me hyrjen e një individi në fushë ndodhi në finalen e Kupës së Botës në ‘Cricket’, e cila po zhvillohet mes Anglisë dhe Zelandës së Re, në Londër.

Femra që ka hyrë në fushë, e cila besohet të jetë Elena Vulitsky, 47 vjeçe, po reklamonte të njëjtin website për të rritur që Kinsey Wolanski promovoi me ndërhyrjen e saj në finalen e Ligës së Kampionëve, të zhvilluar ndërmjet Liverpoolit dhe Tottenhamit më 1 qershor në Madrid.

Në momentin kur kjo ndodhi, Elena u kap dhe u tërhoq nga rojet e sigurisë, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Ajo u hyri në mes të lojës me rroba banje të zeza, në mbishkrimin e të cilave promovohej faqja e filmave për të rritur.

Elena Vulitsky përndryshe është nëna e krijuesit të faqes në fjalë, Vitaly Zdorovetskiy.

Ndërkohë, vajza që kishte ndërhyrë në finalen e Ligës së Kampionëve, Kinsey Wolanski, është e dashura e Vitalyt.

Wolanski problematike edhe në Brazil – tentoi të futet në finalen e Kupës së Amerikës por përfundoi në burg

Periskopi.com Sporti

Kinsey Wolanski është arrestuar gjatë finales së Kupës së Amerikës në futboll pasi që ajo ka tentuar të hynte në fushë ashtu si në finalen e Ligës së Kampionëve.

Bukuroshja 22-vjeçari fitoi miliona ndjekës në rrjetet sociale pasi e pushtoi fushën në finale të Ligës së Kampionëve mes Liverpoolit dhe Tottenhamit më 1 qershor në Madrid, transmeton Periskopi.

Tani, ajo ka shkruar në rrjetet sociale se ishte maskuar për t’u futur në stadiumin Maracana, në mënyrë që ta pushtonte edhe aty fushën në finale të Kupës së Amerikës mes Brazilit dhe Perusë.

Por, para se t’ia dilte, modelja amerikane u kap nga sigurimi dhe u dërguar në qeli.

“E pranoj, Kupa e Amerikës fitoi, ama ne patëm një aventurë të çmendur pasi provuam.

“Shkova në Brazil me aeroplan, e maskuar, ia dola të ulem në tribuna por më kapën 20 roje sigurimi”, shkroi ajo në Instagram.“Kemi dalë nga burgu dhe tani po e shijojmë kohën në Brazil”, shtoi ajo. /Periskopi.com/

Dëshiroi të hynte në fushë edhe në finalen e Kupës së Amerikës, ja çka ndodhi me Wolanski

Periskopi.com Showbiz

Kinsey Wolanski ka zbuluar se planet e saj për të hyrë në fushë në finalen e Copa Americas të dielën kanë dështuar.

Wolanski kishte hyrë në fushë në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve – në sfidën Tottenham – Liverpool.

E dashura e YouTuber-it, Vitaly Zdorovetskiy, ka pranuar se dyshja po komplotonte një tjetër plan për të hyrë në fushë në finalen e Copa Americas mes Brazilit dhe Perusë.

‘Unë do të pranoj se Copa America ka fituar patjetër, por ne kemi pasur një mal përpjekjesh për t’u futur në fushë’, shkroi Wolanski në Instagram.

‘Udhëtuam në Brazil, u maskuam, i blejtëm biletat, por përfunduam duke u kontrolluar nga 20 roje të sigurisë.’

“Ne tani jemi jashtë burgut dhe po shijojmë kohën tonë në Brazil!”, përfundoi ai.

Bukuroshja që pushtoi finalen e Championsit mahnit me fotot e reja

Periskopi.com Showbiz

Kinsey Wolanski zuri vend pothuajse në të gjitha mediat e botës javë më parë, kur e pushtoi fushën e blertë të futbollit, ku po zhvillohej finalja e Champions League, mes Liverpoolit dhe Tottenham Hotspurit.

Që nga ajo natë, popullariteti i saj është rritur dukshëm, duke u bërë një ndër modelet më të përmendura në planet.

Modelja me fytyrë të bukur e me trup marramendës ka përjetuar një shtim masiv të admiruesve në rrjetet sociale.

Vetëm në Instagram, numri i atyre që e ndjekin ka shkuar në 3.1 milionë.

Bukuroshja amerikane, 22-vjeçare, i qeras ata vazhdimisht me fotografi mahnitëse.

Më të fundit prej tyre po jua sjellim më poshtë.

Doli cullak në finalen e Ligës së Kampionëve, rusja niset për në Kosovë

Periskopi.com Showbiz

Kinsey Wolanski, është femra që u fut në fushë, gjatë pjesës së parë të finales mes Liverpoolit dhe Totenhamit në Madrid, shkruan Periskopi. 

Ajo të enjtën do të jetë në Kosovë së bashku me të dashurin e saj, Vitaly Zdorovetskiy.

Lajmi për ardhjen e Wolanskit e kanë bërë të ditur grupi ‘Marakli t’kerrev’, me rast të një organizimi mes këtij grupi dhe një grupi ndërkombëtar.

“Mysafir special do të jetë Youtuberi i njohur, Vitaly Zdorovetskiy dhe e dashura e tij Kinsley Wolanski”, thuhet në njoftimin e këtij grupi.

Njoftimi i plotë:

Ftesë

Kemi kënaqësinë të ju ftojmë në ngjarjen më të madhe të automobilizmit, të organizuar nga grupi i rrjetit social në Facebook Marakli t’kerreve! dhe atij ndërkombëtar One Life Rally. Ku këta të fundit do të vijnë, nga disa vende të ndryshme të botës.

Andaj për ju Marakli t`kerreve.! Veç muzikës, pijeve, ushqimeve, do të ketë edhe 80 super vetura që kanë çmime milionëshe si Buggati, La Ferrari, Mc Laren e shumë marka të njohura të veturave të shtrenjta.

Mysafir special do të jetë Youtuberi i njohur, Vitaly Zdorovetskiy dhe e dashura e tij Kinsley Wolanski.

Kjo ngjarje unike mbahet në hapsirat e brendit nr.1 ne Botë Shell-Sllatinë me datë 27.06.2019 ne ora 15:30.

Super veturat me super brendin Shell V-Power

Ardhja juaj do të na nderonte.

Ju faleminderit./Periskopi/

Kinsey Wolanski sapo ka bërë një tjetër çmenduri absolute në sy të botës

Periskopi.com Sporti

Kinsey Wolanski është një emër që ka qenë në buzët e të gjithëve në kohët e fundit.

Kjo pasi modelja ruso-amerikane vendosi të futej në finalen e Champions Leagues midis fushës, gjysmë e zhveshur duke nxitur skena të jashtëzakonshme në eventin më të madh të futbollit në Evropë për klube, shkruan Periskopi.

Mirëpo, kjo nuk ishte çmenduria as e parë as e fundit e saj, derisa së fundmi ajo ka bërë një tjetër veprim të pazakontë.

Pasi tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës, duke pushtuar rrjetet sociale dhe jo vetëm, Kinsey, së bashku me të dashurin e saj Vitali Zdorovestki janë zhvendosur në Barcelonë, teksa nuk kanë humbur kohë për të dhuruar spektaklin e radhës.

Në prezencën e qindra njerëzve, çifti shkoi buzë një shatërvani, për një puthje romantike, ndërkohë që u zhytën së bashku në ujin e shatërvanit. Ky veprim i Kinsit dhe Vitalit i ka befasuar njerëzit e pranishëm rreth tyre, teksa nuk kanë munguar të qeshurat e shumta. /Periskopi.com/

Kinsi Volanski bie në shatërvan on Vidnews.

 

Bukuroshja e zhveshur që e pushtoi finalen: Lojtarët e Liverpoolit ‘ma sillën’ pas ndeshjes

Periskopi.com Sporti

Këtë ditë, javën e kaluar, lojtarët e Liverpoolit po prëgatiteshin të ndanin trofeun e Champions Leagues me 750,000 fansa.

Ndërkohë, një person që ishte në tribuna për ndeshjen në “Wanda Metropolitano” po lirohej nga burgu, shkruan Periskopi.

Kinsey Wolanski vendosi të futet në fushë me një kostum plazhi për ta reklamuar uebsajtin pornografik të të dashurit të saj.

Ekspertët vlerësojnë se ky veprim i saj kishte vlerë prej 6.9 milionë eurove, me llogarinë e Kinseyt në Instagram që u rrit për dy milionë ndjekës, ndërsa në uebsajti i të dashurit të saj pati plot 32 milionë regjistrues të rinj.

Tottenham Hotspur v Liverpool - UEFA Champions League Final

Pas ndeshjes, Kinsey mori disa mesazhe nga lojtarët e Liverpoolit.

“Nuk do të zbuloj emra, por disa lojtarë të Liverpoolit më dërguan mesazhe flirtuese private pasi u futa në ndeshje,” tha ajo .

“Njëri dërgoi disa emotikë me zemra ndërsa tjetri shkroi: ‘Të pashë në ndeshje’.

“Sinqerisht nuk e dija as kush ishin derisa u futa në profilet e tyre. Megjithatë, nuk u përgjigja pasi kam të dashur.” /Periskopi.com/

Zbulohen prapaskenat – kështu e praktikonte Kinsey Wolanski zhveshjen e kostumit në shtëpi para finales

Periskopi.com Sporti

Kinsey Wolanski i ka zbuluar prapaskenat e veprimit të jashtëzakonshëm të saj në finale të Champions Leagues.

Modelja amerikane ka treguar për fansat se si ia doli ta bënte atë që bëri në një video e cila është postuar në llogarinë e të dashurit të saj në YouTube, Vitaly Zdorovetskiy.

Ajo veshi një fustan të thjesht të zi mbi bikinit, derisa fustani ishte bërë në atë mënyrë që të mund të hiqej për një sekond.

Shikoni videon e mëposhtme. /Periskopi.com/