Një tjetër gol i pabesueshëm në Stamford Bridge (Video)

Periskopi.com Sporti

Sfida mes Chelseat dhe Derby Countyt përveç se po prodhon gola, është duke dhënë edhe momente qesharake.

Goli i parë për Blutë u shënua pas një autogoli qesharak nga Tomori, kurse ekipi i Frank Lampard reagoi shpejt dhe barazoi gjithçka.

Por Chelsea ka kaluar sërish në avantazh pas sërish një auto-goli. Këtë herë autor i momentit qesharak ishte Koegh./Periskopi/