Kroacia kundërpërgjigjet shpejt dhe barazon rezultatin ndaj Rusisë (Video)

Periskopi.com Botërori 2018

Kroacia ka barazuar shumë shpejt rezultatin ndaj Rusisë

Andrej Kramaric ka shënuar golin e barazimit për Kroacinë në minutën e 40-të vetëm 9 minuta pasi rusët kishin kaluar në epërsi.

Mandzukic asistoi për Kramaraic, i cili shënoi me kokë dhe barazoi rezultatin në 1-1. /Periskopi/