Krasnodar-Chelsea, publikohen formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Skuadra e Frank Lampard, Chelsea është sonte mysafire e skuadres ruse, Krasnodar, në ndeshjen që zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve, transmeton Periskopi.

Krasnodar ndeshjen e fundit ka barazuar ndaj Rennes dhe poashtu edhe Chelsea në ndeshjen e fundit të Ligës së Kampionëve ka barazuar, duke luajtur pa gola kundër Sevillës.

Formacionet zyrtare:

Krasnodar: Safonov; Smolnikov, Kaio, Martynovich, Chernov; Vilhena, Gazinski; Utkin, Olsson, Ramírez; Berg

Chelsea: Mendy; Azpilicueta, Rüdiger, Zouma, Chilwell; Hudson-Odoi, Jorginho, Kovacic; Ziyech, Werner, Havertz.