Konflikt mes familjarëve, përdoret edhe arma

Periskopi.com Lajme

Policia raporton se në Podujevë pas një mosmarrëveshje në familje në mes të katër të dyshuarve ku njëri nga ta ka shtënë me armë në ajër.

Policia në vendngjarje ka gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjueti.