Video pornografike, nëna e Kim Kardashian flet për skandalin që i solli famë të bijës

Periskopi.com Showbiz

Kris Jenner ka folur për herë të parë për videon ku Kim Kardashian po kryente marrëdhënie seksuale me të dashurin. Pamjet e saj me Ray J morën klikime dhe u bënë shumë të famshme.

Kris u pyet nëse kjo është arsyeja përse vajzat u kthyen në emra të njohur me famë ndërkombëtare.

“Ti nuk mund të kontrollosh atë që njerëzit thonë dhe është e vështirë ta kalosh. E vetmja gjë që mësova ishte se mund të kalosh cdo gjë nëse familja të mbështet. Ishte një moment i vështirë për mua si nënë dhe paksa shkatërruese”, tha Kris për ‘OBJECTified’.

Të gjitha vajzat e familjes Kardashian-Jenner nuk janë shqetësuar aspak për fjalët pasi kanë krijuar pasuri të madhe dhe jetojnë të lumtura.