Kështu dukeshin kandidatët për kryeministër kur ishin fëmijë

Periskopi.com Showbiz

Shpeshherë fotot e fëmijërisë sjellin shumë nostalgji. Disa prej tyre duken mjaft qesharake kur të shikohen pas shumë viteve, por të gjitha në vete përmbajnë kujtime të paharruara.

Jemi mësuar të shikojmë foto të vjetra të këngëtarëve e aktorëve, por politikanët janë më të rezervuar sa i përket kësaj.

Në fotot e mëposhtme mund të shikoni se si dukeshin kur ishin fëmijë Kadri Veseli, Vjosa Osmani, Albin Kurti dhe Ramush Haradinaj.