Arrestohet pasi pengoi zyrtarët në kryerjen e detyrës

Periskopi.com Lajme

Një e dyshuar është arrestuar dje në Novobërdë pasi kishte penguar disa persona në kryerjen e detyrave zyrtare.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. Rasti është duke u hetuar.