Dafina joshëse në videoklipin këngës së re (Video)

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka sjellë në tregun muzikor këngën më të re “La Reina”.

Ajo në çdo sekuencë të videoklipit të saj shfaq asetet joshëse, si të ishte një mbretëreshë e vërtetë.

“Le Reina” do të thotë mbretëreshë në gjuhën spanjolle dhe qëkur është lansuar në rrjetin YouTube, ajo ka pasur mbi 700 mijë shikime.

“La Reina” nga Dafina Zeqiri publikohet sonte

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri, sot do të publikojë këngën e re.

Këtë e bëri të ditur këngëtarja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

Kënga titullohet “La Reina” dhe se do të publikohet në ora 21:00.

 

View this post on Instagram

 

♤ ?? ????? ♤ 21:30 ne kanallin zyrëtar (link ne bio) #Moneyz

A post shared by ? ? ? ? ? ? (@dafina.zeqiri) on