Luana Vjollca shfaqet e lagur

Periskopi.com Showbiz

Moderatorja shqiptare Luana Vjollca, ka postuar një fotografi në Instagram ku është shfaqur dhe si rezultat i kësaj fustani i saj i është ngjitur për trupi, duke vënë në pah linjat e saj.

Siç duket Vjollca është shfaqur pa të brendshme, duke e bërë fotografinë edhe më tërheqëse.

Përveç kësaj, ajo ka shkruar “Ti amo” në mbishkrimin e postimit, ku saktësisht nuk dihet kujt ia ka adresuar. Por, përveç fansave të saj, kjo shprehje mund edhe t’i dedikohet ish të dashurit të Dafina Zeqirit.

Kjo sepse kohët e fundit, ka spekulime se Luana Vjollca është në një lidhje me Krenar Qoqajn.