Rrahje në Trepçë, punëtori sulmon mbikëqyrësin

Periskopi.com Lajme

Policia njofton se në Trepçë ka arrestuar një person pasi që dyshohet se gjatë orarit të punës e ka sulmuar mbikëqyrësin e tij.

Ngjarja ka ndodhur dje në mëngjes, ndërsa me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt

Gjendet një grua e vdekur në Vushtrri

Periskopi.com Lajme

Një grua është gjetur e vdekur në një fshat të Vushtrrisë.

Burime të KALLXO.com tregojnë se trupi pa shenja jete është gjetur në shtëpi në fshatin Novosellë e Begut është gjetur një person pa shenja jete në shtëpinë e saj.
E ndjera ishte e moshës 42 vjeçare. /Periskopi