Gjiko dhe Ledri me një bashkëpunim të ri?

Periskopi.com Showbiz

Reperët janë parë së bashku në një shesh-xhirim.

Në bazë të postimeve që kanë bërë reperët Ledri Vula dhe Gjiko aludojmë se dyshja po përgatisin një këngë të re.

E këtij bashkëpunimi mund t’i shtohet edhe Lyrical Son i cili po ashtu ishte në të njëjtin shesh-xhirim.

Artistët nuk kanë dhënë ndonjë detaj lidhje me një projekt të mundshëm, por vetëm postimi mjaftoi të nxit publikun të flas për një hit të tyre.