Leeds United po shkëlqen në Premier Ligë, fansja e tyre ‘çmend’ fansat në rrjetet sociale

Periskopi.com Sporti

Përderisa Leeds United po shkëlqen me performancat e tyre në Premier Ligë edhe fansat e tyre po marrin vëmendje të madhe në rrjetet sociale.

Një prej fanseve më të flakta të Leeds është edhe modelja angleze, Rhiannon Blue Taylor.

Blue Taylor nuk e fshehë asnjëher në instagram trupin e saj, por edhe dashurinë që ka për skuadrën.

Modelja poston gjatë gjithë kohës fotografi dhe video me fanellën e skuadrës angleze./GazetaOlle/