Sulmon vajzën me të cilën bashkëjetonte

Periskopi.com Lajme

Një person pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën femër, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Personi i komuniteti egjiptian më herët kishte bashkëjetuar me viktimën e cila po ashtu i takon komunitetit egjiptian.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, kurse i dyshuari është  arrestuar dhe pas intervistimit me vendim te prokurorit dërgohet në mbajtje.