Teuta Krasniqi sjell në jetë edhe në vajzë

Këngëtarja dhe aktorja Teuta Krasniqi ka lindur edhe fëmijën e dytë.

Periskopi.com Showbiz

Telegrafi mëson se ajo ka sjell në jetë një vajzë që do ta pagëzojnë me emrin Kaja.

Teuta ka sjell në jetë një vajzë nga lidhja me të dashurin e saj, Adonisin.

Ndryshe, Teuta prej martesës së parë me këngëtarin Blerim Muharremi-Blero ka vajzën e quajtur Tara.