Demi Rose nuk ndalet, ekspozon linjat perfekte në bikini

Periskopi.com Showbiz

Super modelja Demi Rose, ka filluar udhëtimin nëpër botë, që kur u nda nga i dashuri i saj DJ Chris Martinez, në tetor.

Demi duket se po shijon ditët më të mira, pasi së fundmi u shfaq nga Tajlanda ku po shijonte rrezet e diellit në një jaht luksoz, transmeton Indeksonline.

Modelja mahnitëse 24 vjeçare kishte zgjedhur bikini të verdha që vinin në pah format e saj bombastike.

Ajo gjithashtu u shfaq në një ‘Ski jet’ duke shijuar lundrimin nëpër ujin e kristalt të Tajlandës.

Kujtojmë që ajo, falë formave që gëzon është një nga modelet më të kërkuara në treg.

Këngëtarja 40-vjeçare ndezë ishullin grek me linjat e saj perfekte

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja me famë botërore Nicole Scherzinger e ka festuar ditëlindjen e saj të 40 në maksimum, në Londër dhe Mikonos.

Madje ajo ka ndarë në profilin e saj në “Instagram” një video tepër të “nxehtë” nga ishulli grek, ku ndjekësit kanë mbetur të habitur nga linjat e saj perfekte.

Teksa nxjerr në pah asetet e saj mahnitëse, Nicole shfaqet në klip duke dalë nga një pishinë e veshur me bikini të zeza, për t’i dhuruar më pas fansave një puthje.

 

 

Panorama Plus