Klopp nuk ka besim te Shaqiri, formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Liverpool kërkon ta vazhdojë rrugën drejt titullit, teksa ndeshet me Crystal Palace në Anfield. 

Skuadra e Jurgen Klopp ka diferencë prej katër pikëve me vendin e dytë që mbahet nga Manchester City dhe fitorja më këto skuadra është e padiskutueshme.

Por trajneri gjerman sot nuk i ka besuar Xherdan Shaqirit, duke e lënë në stol. /Periskopi

LIVERPOOL

No photo description available.

CRYSTAL PALACE