Pamje të reja të aksidentit ku mbeti një i vdekur në Podujevë

Periskopi.com Lajme

Pamje të reja të aksidentit ku mbeti një i vdekur në Podujevë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mesditë në Lluzhanë, në komunën e Podujevës.

Si pasojë, një person ka humbur jetën.

Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi.

“Sot, më 15.11.2019 rreth orës 14:11, policia është njoftur për nje aksident trafiku në F.sh.Lluzhanë  në magjistralen Podujeve-Prishtine. Është njoftuar edhe emergjenca dhe njesia e zjarrfiksave. Në orën 14:30 kemi pranuar nje konfirmim nga njesitë në vendin e ngjarjes se me konfirmim të mjekut kujdestar  një person ka nëdrruar jetë dhe dy  persona të lenduar janë dërguar në QKUK-Prishtinë. Në aksident janë te përfshira dy automjete”, ka thënë ai.

Tanimë kanë dal edhe pamjet e reja nga ky aksident të cilat i ka publikuar Indeksonline.

Një i vdekur në aksidentin në Podujevë

Periskopi.com Lajme

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mesditë në Lluzhavë, në komunën e Podujevës.

Si pasojë, një person ka humbur jetën.

Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, për Indeksonline, Bajram Krasniqi.

“Sot, më 15.11.2019 rreth orës 14:11, policia është njoftur për nje aksident trafiku në F.sh.Lluzhanë  në magjistralen Podujeve-Prishtine.

Është njoftuar edhe emergjenca dhe njesia e zjarrfiksave. Në orën 14:30 kemi pranuar nje konfirmim nga njesitë në vendin e ngjarjes se me konfirmim të mjekut kujdestar  një person ka nëdrruar jetë dhe dy  persona të lenduar janë dërguar në QKUK-Prishtinë.

Në aksident janë te perfshira dy automjete”, ka thënë ai.