Vajza e Lutfi Hazirit poston videon nga shtrati: Kapet ky detaj në prapavijë

Periskopi.com Showbiz

Vajza e Lutfi Haziri, Lotina, vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë, pasi shumë shpesh provokon me dukjen e saj.

Reputacioni i babait të saj e bëri të njohur Lotinën dhe gjithë familjen Haziri, ani pse edhe nëna e saj Myrvete Bajrami nuk është fytyrë e panjohur.

Kështu Lotina nuk ka shpëtuar nga mediat rozë dhe vazhdimisht folët për jetën e saj private.

Veprimet dhe postimet që ajo bën në rrjetet sociale, bëhen kryefjalë e mediave të shoubizit në Kosovë.

E kush do e mendonte se vajza e të parit të Gjilanit mban në dhomën e saj ‘Sony Playstation’, për të kaluar kohën e zymtë kur nuk i rrihet mbase.

Ajo ka postuar video në InstaStory ku shihet e shtrirë në shtrat.