Ky është aktori shqiptar që do të luaj bashkë me Robert De Niron në filmin e ri

Periskopi.com Showbiz

Sukseset për Blerim Destanin sa vijnë e shtohen.

Blerim Destani pas filmit “The Poison Rose” ka bërë të ditur se po punon në një projekt të ri filmik, shkruan lajmi.net.

Edhe këtë herë, ai do të aktrojë krahë yjeve me famë botërore, siç është aktori Robert De Niro dhe ai Tommy Lee Jones.

Aktorin e uruan shumë fytyra publike për rolin e ri, ndërsa presin me padurim të shohin e çfarë po përgatit ai kësaj radhe.