A është ky fëmija më i guximshëm në botë, ja si luan me Pitonin gjigant

Periskopi.com Lajme

Ky mund të konsiderohet si fëmija më i guximshëm në botë.

Një video ku duket një djalë i vogël duke lujtuar me Pitonin disa metra të gjatë po bën xhiron e rrjeteve sociale duke marrë miliona shikime dhe komente, shkruan Albeu.com.

Videoja nuk dihet ku është filmuar, megjithatë është fakt se fëmija gjendet në një rrezik të madh edhe pse për shkak të moshës ai nuk e di.