Ish-çiklistja sllovake ikë nga karantina, del nudo në mal

Periskopi.com Sporti

Modelja e fitnesit nga sllovakija, Lusia Javorçekova nuk ka duruar dot më periudhën e izolimit dhe ka shkuar në mal ku ka gjetur dhe lirinë e saj ideale.

lucia1

Lusia postoi një foto në Instagram nga mali me duart e hapura dhe gjysmë nudo, të cilës i bashkëngjiti mbishkrimin: “Këtë quaj liri unë.”

lucia

 

Ndër të tjera, bukuroshja superseksi njihet edhe në botën e sportit, sepse më parë ka qenë çikliste, pasion të cilin e braktisi për të ndjekur një tjetër fushë që i pëlqen, pra të bëhet një dixhej.

lusia

 

Modelja bukuroshe është gjithashtu edhe një influencër me 1.5 milionë ndjekës në Instgram. Aty ajo njihet për format e trupit që shkaktojnë jo pak “tronditje” te fansat sa herë vendos t’i ekspozojë në rrjetin e saj social.

lusia6

lucia2

lusia3

lusia4

lusia5

lusia7

lusia6

lusia4

lusia5

lusia3

lusia2