Pamje të reja nga festa “e çmendur” e ditëlindjes së Dua Lipës

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ditë më parë festoj ditëlindjen e 24-të.

Ajo festoj në Malibu së bashku me të dashurin, Anëar Hadid dhe miqtë e afërt në një festë të ‘çmendur’.

Ndërsa tani ylli kosovar ka sjellur disa imazhe të reja nga ajo mbrëmja teksa e ka përshkruar si një nga netët më të mira të saj.

“24, kam qeshur shumë së fundi, faleminderit të gjithëve për urimet, e lumtur për vitin që po vjen, ju dua”, ka shkruar Dua përkrah imazheve.

Ndryshe, pas festës së ditëlindjes ajo ka vazhduar pushimet së bashku me partnerin e saj.

 

Në brigjet e Malibusë me Ashley Graham

Periskopi.com Showbiz

Ashley Graham ka realizuar një set fotografik me bikini në Malibu.

Modelja e bëshme ka treguar format e saj me disa kostume plazhi.

Kohët e fundit, Ashley i ka thënë miqve të saj se është shumë e mërzitur me njerëzit që komentojnë vetëm mbi peshën e saj trupore, por kjo gjë duket se nuk e pengon aspak modelen që të vazhdojë punën e saj.

Trupi i saj është përzgjedhur si më i bukuri, supermodelja mahnit të pranishmit në Malibu

Periskopi.com Showbiz

Këtë vit trupi saj është përzgjedhur si i preferuari dhe i duhuri nga ekspertët e modës; bëhet fjalë për Bella Hadid, e cila duket në super formë.

Supermodelja mahnitëse Bella Hadid ka ngritur temperaturat në Malibu. Ylli i pasarelave është fotografuar në plazh e veshur me bikini.

21-vjeçarja vuri në pah format e saj perfekte trupore dhe dukej shumë seksi. Bella po i shijon shumë pushimet nën shoqërinë e miqve të saj.