Derbi i Manchesterit: Formacionet zyrtare City dhe United

Periskopi.com Sporti

Manchester United dhe Manchester City do të jenë në përballje me njëra tjetrën për gjysëm finalen e Kupës së EFL.

 

Të dyja klubet do të mundohen të arrijnë finalen e parë këtë vit.

Formacionet zyrtare të të dyja ekipeve:

Man Utd: Henderson, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw, McTominay, Pogba, Fred, Fernandes, Rashford, Martial.

Man City: Steffen, Cancelo, Stones, Dias, Zinchenko, Fernandinho, Gundogan, De Bruyne, Mahrez, Foden, Sterling.