Një nga aktoret më të bukura në botë rikthehet në skenë pas 10 vjetësh

Periskopi.com Showbiz

Aktorja dhe këngëtarja amerikane ka lansuar një këngë të re pas dhjetë vjetësh.

Një nga këngëtaret më seksi në botë është rikthyer në skenën muzikore me një këngë të re.

Mandy Moore është rikthyer. “Kur nuk isha duke parë” është kënga e saj e parë e re në një dekadë.

Kënga e zhanrit pop u shfaq në publik më 16 shtator dhe deri më tani numëron mbi 300 mije klikime në Youtube.

Në linkun e mëposhtëm mund ta gjeni këngën e re të Mandy Moore.