Ish- portieri i Chelseat e pëson keq, merr me qira Lamborghinin në vlerë prej 200, 000 £ – pëson aksident

Periskopi.com Sporti

Ish- portieri i Chelseat, Marcin Bulka, ka shkatëruar Lamborghinin e marrë me qira në vlerë prej 200,000 £ në një përplasje që pati në Poloni.

Kështu rrjetet sociale tashmë i kanë vërshuar fotografitë e Lambos lukzos, i cili shihet krejtësisht i shkatërruar.

Sidoqoftë, 20 vjeçari shpëtoi pa u lënduar dhe u lirua nga spitali menjëherë. /Periskopi.com

Image