Pasi shqiptari Mario e pranon se është gay, reagon Bebe Rexha

Periskopi.com Showbiz

Edhe Bebe Rexha e ka mbështetur Marion.

Grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic e ka pranuar nëpërmjet fjalimi se është gay.

Me këtë fjalin i ka prekur të gjithë dhe ka gjetur mbështetjen e shumë njerëve, ndër ta shqiptarëve të famshëm.

Ata e kanë mbështetur publikisht nëpërmjet postimeve të ndryshme në Instastory.

Ishte edhe Bebe Rexha ajo e cila thotë se mburret me të.