Pasalic te Milani

Periskopi.com Sporti

Mesfushori i talentuar i Chelseat, Mario Pasalic do të huazohet te Milani për një sezon.

Lajmi është dhënë nga gazetari i njohur italian, Gianlucca Di Marzio, i cili sqaron se kjo marrëveshje do t’i kushtojë ‘rosonerëve’ 1 milion euro.

21-vjeçari ka qenë i huazuar në sezonet e kaluara edhe te Monako dhe Elche. /Periskopi.com