Reagimi i trajnerit romun pas barazimit shkon viral: Zhvishet dhe shtrihet për toke

Periskopi.com Sporti

Skuadra rumune, Botosani ishte në epërsi 2-1, deri katër minuta para përfundimit të lojës, kur kundërshtarët Sepsi barazuan rezultatin më anë të penalltisë.

Ishte reagimi i trajnerit Marius Croitoru që shkoi viral pas barazimit, i cili u shtri për toke dhe zhveshur pjesën e sipërme sportive dhe duke iu bërtitur të gjithëve me bluzën e tij të bardhë.

Shih videon e mëposhtme. /Periskopi