Masakroi motrën se ishte më e bukur, dënohet 22-vjeçarja

Periskopi.com Lajme

Një vajzë e pushtuar nga zilia është dënuar me 13 vite burg për vrasjen e motrës së saj 17-vjeçare.

Elizaveta Dubrovina, 22 vjeçe, e ka qëlluar motrën e saj, Stefanian, me të paktën 189 goditje thike, aq sa e kishte shpërfytyruar dhe ia kishte nxjerrë sytë nga vendi.

Xheloze për pamjen e motrës modele, ajo e kishte goditur fillimisht te organet jetike dhe më pas në fytyrë.

Vajza na Shën Pjetërburgu i Rusisë është dënuar tani me 13 vite burg.