Babai s’ia prish qejfin vajzës për maturë, përdor një mjet interesat për fotografitë e saj

Periskopi.com Fun

Mbrëmja e maturës mundet të jetë një nga ngjarjet më të rëndësishme të vitit në jetën e njerëzve.

Të gjithë ata që marrin pjesë në këtë ceremoni përgatiten shumë duke filluar nga fustani, qanta, këpucët, kostumet dhe deri tek grimi e flokët.

Këto elemente të gjitha janë të rëndësishme për natën e paharrueshme të maturës, por edhe më të rëndësishme janë realizimi i fotografive me ato veshje të asaj dite.

Por, këto fotografi njerëzit i realizojnë në mënyra të pazakonta dhe interesante,

Kështu Claudia Marie nga SHBA në Twitter ndau një video interesante ku shfaqet babai i saj me një ventilator që i pastron fletët.

Babai i saj e përdorë në këtë video ventilatorin për t’i realizuar fotografi interesante vajzës së tij që do të shkojë në mbrëmjen e maturës.

https://twitter.com/claudiamarie9/status/1137012534702198784

Ja si dukeshin yjet në mbrëmjen e maturës

Periskopi.com Showbiz

Yjet duken të paprekshëm, kur i shihni tek ecin me veshjet e tyre madhështore në qilimin e kuq. Por edhe ata, si njerëzit tjerë, kanë rënë në dashuri, kanë bërë miq, kanë shkuar në shkollë, etj.

Madje kanë festuar edhe maturën. Siç është kjo natë shumë e rëndësishme për krejt të rinjtë, aq e rëndësishme ka qenë edhe për “yjet” e botës së artit.

Më poshtë janë disa fotografi, që tregojnë se si ata janë veshur në njërën nga netët më të rëndësishme të jetës.

Image

Matthew McConaughey

Image

Kim Kardashian

Image

George Clooney

Image

Claire Danes

Image

Bruce Willis

Image

Angelina Jolie

Image

Brad Pitt

Image

Lily-Rose Depp

Image

Patrick Schwarzenegger

Image

Jessica Alba

Image

Beyonce

Image

Gigi Hadid

Image

Britney Spears

Image

Rihanna

Image

Taylor Swift

Image

Lady Gaga

Image