Tërmkolli e mllefosur: Mustafa është ministër i Rrahman Morinës, as në komunizëm s’ka ndodhur kështu

Periskopi.com Lajme

Anëtarja e LDK’së, Melihate Tërmolli, ka dalë e nervozuar nga kuvendi zgjedhor i LDK’së, pasi Isa Mustafa është zgjedhur kryetar i partisë – raporton Periskopi.

Tërmkolli e ka quajtur Mustafën ministër të Rrahman Morinës, derisa ka shtuar se gjëra të tilla s’kanë ndodhur as në komunizëm.

“As në komunizëm s’ka ndodhur kështu. Nuk është e çuditshme sepse në krye të LDK’së e kemi një ministër të Rrahman Morinës. Shpresoj shumë në fuqinë e LDK’së, anëtarësinë e shkëlqyeshme të saj dhe LDK rugoviane do të ec përpara. I kanë fr9ikësuar delegatët”, tha ajo tutje./PERISKOPI