Capital T publikon këngën në bashkëpunim me këngëtarët gjermanë (Video)

Periskopi.com Showbiz

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga e re titullohet “Mercy” (Mëshirë”).

Gjithashtu, këtë këngë ai e ka bërë në bashkëpunim me dy këngëtarë gjermanë, Moe Phoenix dhe Jumpa.

Capital T sjellë “Mercy” në qershor (Video)

Periskopi.com Showbiz

Reperi i njohur kosovar, Capital T, ka bërë të ditur se shumë shpejt do të sjellë në treg këngën e tij më të re.

Kënga titullohet “Mercy” ndërsa do të jetë në bashkëpunim me reperin francez, Moe Phoenix, shkruan Periskopi.

Këtë e ka bërë të ditur vet reperi përmes një postimi në Instagram.

Ai gjithashtu ka njoftuar se kënga publikohet me 1 qershor, ndërsa kjo këngë vjen pas versionit të këngës “200 ditë” që e lansoi në bashkëpunim me TNT. /Periskopi

 

View this post on Instagram

 

Attenzione ? MERCYYY 01 JUNE ? @moephoenix @jumpa275 ? #summer19

A post shared by Capital T (@truekapo) on