Nicole Scherzinger, merr gjithë vëmendjen me këtë paraqitje

Periskopi.com Showbiz

Ajo njihet për pamjen ‘e freskët’ si dhe zërin e veçantë që ka bërë për vete miliona fansa.

Nicole Scherzinger në episodin e fundit të ‘The X Factor’ u pa teksa shkëlqente e veshur me një fustan të kuq, që vinte në pah format e saj të përkryera trupore, shkruan Indeksonline.

Ajo u pa së bashku me gjyqtarët e tjerë të këtij evenimenti, Simon Cowell dhe Louis Walsh.

Fustani që kishte preferuar të vishte theksonte format e saj të tonifikuar.

Ajo njihet si një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku në të gjithë botën.

 

Tayna performon në Zvicër, merr gjithë vëmendjen me veshjen

Periskopi.com Showbiz

Reperja Tayna mbrëmjen e djeshme ka performuar në Luzern të Zvicrës, shkruan lajmi.net.

Atje është krijuar një atmosferë mjaft e mirë dhe për të janë çuar të gjithë në këmbë, kështu duke e dëshmuar se Tayna dëgjohet e pëlqehet shumë në çdo vend.

Përveç me performancën rep-artistja ka marrë vëmendje edhe me veshjen e saj pasi ka treguar format trupore dhe duket mjaft joshëse.