Kreativiteti i kosovarëve: Gjejnë mësit për koalicionin VV-LDK (Video)

Periskopi.com Fun

Kur kanë kaluar më shumë se 100 ditë nga zgjedhjet e 6 tetorit dhe dy partitë, Vetëvendosje e LDK nuk po arrijnë të bëjnë koalicion, në rrjetet sociale po shpërndahen shaka të shumta.

Njëra nga to, është kjo kur përmendet një ‘mësit’ për koalicion, e ilustruar me hoxhën e njohur Shefqet Krasniqi e me ambasadorin britanik në Kosovë, Nicholas Abbot.

Shikoni videon.

https://www.facebook.com/albaniamagazineofficial/videos/515402065762182/