“Pochettino do t’i ‘ribashkojë’ Lionel Messin dhe Neymarin në PSG”

Periskopi.com Sporti

Menaxheri i ri i PSG, Maurcio Pochettino është i vendosur t’i bashkojë dyshen, Messi – Neymar, kësaj radhe në klubin parisen, PSG, përcjell Periskopi.

Le Parisien shkruan se,’Poch’ do të përpiqet të joshë Messin në Paris.

Kujtojmë se, kontrata e Messit me Barcelonën do të skadojë verën e ardhshme.

Image Credit: PA
Ai u përpoq të largohej verën e kaluar por u bllokua për ta bërë këtë falë një klauzole lirimi prej 700 milion €.